HALMAR K398 jedálenská stolička vzor listy / zlatá
72.00 €
Do obchodu
Vneste trocha farebnosti do Vášho domova s jedálenskou stoličkou K398. Jej prevedenie hrá rôznymi farbami s motívom listov, ktoré dodá Vašej domácnosti nádych... Celý popis
Popis
Vneste trocha farebnosti do Vášho domova s jedálenskou stoličkou K398. Jej prevedenie hrá rôznymi farbami s motívom listov, ktoré dodá Vašej domácnosti nádych exotiky a jedinečnosti. Sedadlo aj operadlo sú čalúnené kvalitnou, na dotyk príjemnou vzorovanou látkou. Konštrukcia stoličky je vyrobená…
Parametre
| ŠÍRKA | 47 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 82 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.063 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.9 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K398 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | vzor listy / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | vzor listy / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |