HALMAR K396 jedálenská stolička sivá / dub svetlý
152.00 €
Do obchodu
Milovníci netradičných tvarov a jedinečného dizajnu si prídu na svoje s jedálenskou stoličkou K396. Vyniká nie len dizajnovo, ale hlavne pohodlím, ktoré... Celý popis
Popis
Milovníci netradičných tvarov a jedinečného dizajnu si prídu na svoje s jedálenskou stoličkou K396. Vyniká nie len dizajnovo, ale hlavne pohodlím, ktoré ponúka a praktickosťou. Materiál použitý na jej výrobu je ohýbaná preglejka v prevedení dub svetlý. Operadlo a sedacia časť sú čalúnené kvalitnou…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1749 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.7 kg |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.2 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K396 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / dub svetlý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / preglejka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / dub svetlý |
| MATERIÁL | látka / preglejka / masívne drevo |