HALMAR K390 jedálenská stolička krémová / tmavosivá / zlatá
100.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K390 zaujme svojim prevedením na prvý pohľad. Vďaka jej elegantnému vzhľadu sa skvele hodí do každého štýlu interiéru. Predná... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K390 zaujme svojim prevedením na prvý pohľad. Vďaka jej elegantnému vzhľadu sa skvele hodí do každého štýlu interiéru. Predná časť stoličky je čalúnená kvalitnou, na dotyk príjemnou ekokožou v krémovej farbe. Zadná časť stoličky je čalúnená látkou v tmavosivej farbe.…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.7 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5166 m3 |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K390 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krémová / tmavosivá / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | krémová / tmavosivá / zlatá |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / chrómovaná oceľ |