HALMAR K388 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
60.00 €
Do obchodu
Kombináciou kvalitných materiálov vznikla dokonalá jedálenská stolička K388. Sedacia a opierková časť stoličky sú čalúnené jemnou látkou v tmavozelenej farbe... Celý popis
Popis
Kombináciou kvalitných materiálov vznikla dokonalá jedálenská stolička K388. Sedacia a opierková časť stoličky sú čalúnené jemnou látkou v tmavozelenej farbe a jej stabilita je zabezpečená štíhlymi, vysokými nožičkami, vyrobenými z práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Celkové rozmery sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.094 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K388 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |