HALMAR K386 jedálenské kreslo tmavosivá / čierna
100.00 €
Do obchodu
Unikátne jedálenské kreslo K386 si zamilujete pre jeho krásny dizajn operadla, v tvare mušle. Je ideálnym riešením pre elegantné obývačky, jedálne, ale... Celý popis
Popis
Unikátne jedálenské kreslo K386 si zamilujete pre jeho krásny dizajn operadla, v tvare mušle. Je ideálnym riešením pre elegantné obývačky, jedálne, ale poslúži aj ako kreslo k toaletnému stolíku. Kamkoľvek ho postavíte, ujme sa svojej úlohy a poskytne Vám pohodlie a komfort, aby ste sa cítili dobre…
Parametre
| VÝŠKA | 84 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.118 m3 |
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K386 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |