HALMAR K385 jedálenská stolička ružová / zlatá
92.00 €
Do obchodu
Dizajnová a štýlová jedálenská stolička K385 je dokonalou kombináciou príjemnej látky a chrómovej ocele. Sedadlo a operadlo sú čalúnené mäkkou a pohodlnou... Celý popis
Popis
Dizajnová a štýlová jedálenská stolička K385 je dokonalou kombináciou príjemnej látky a chrómovej ocele. Sedadlo a operadlo sú čalúnené mäkkou a pohodlnou látkou v ružovom prevedení. Štíhle nožičky stoličky sú z kvalitnej chrómovej ocele, v krásnej zlatej farbe. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.4 kg |
| HĹBKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4632 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.2 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K385 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |