HALMAR K381 jedálenská stolička ružová / zlatá
104.00 €
Do obchodu
Komfortné sedenie, príjemný povrch a premyslený dizajn Vám vie ponúknuť jedálenská stolička K381. Čalúnená stolička stojí na pevných, štíhlych nožičkách... Celý popis
Popis
Komfortné sedenie, príjemný povrch a premyslený dizajn Vám vie ponúknuť jedálenská stolička K381. Čalúnená stolička stojí na pevných, štíhlych nožičkách vyrobených z chrómovej ocele v nadčasovej zlatej farbe. Kvalitná látka, ktorou je potiahnutá je krásnej ružovej farby, vďaka čomu stoličku…
Parametre
| VÝŠKA | 88 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.075 m3 |
| HĹBKA | 58 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K381 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |