HALMAR K377 jedálenské kreslo béžová / čierna
102.00 €
Do obchodu
Dizajnové jedálenské kreslo K377 je vhodné umiestniť do moderne aj klasicky zariadenej kuchyne či jedálne. Jej prekrížené nohy sú vyrobené z pevnej ocele s... Celý popis
Popis
Dizajnové jedálenské kreslo K377 je vhodné umiestniť do moderne aj klasicky zariadenej kuchyne či jedálne. Jej prekrížené nohy sú vyrobené z pevnej ocele s práškovým nástrekom čiernej farby. Sedacia časť, opierka chrbta a lakťové opierky tvoria jeden celok, ktorý je čalúnený béžovou, veľmi…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.124 m3 |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.2 kg |
| VÝŠKA | 81 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 62 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K377 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |