HALMAR K369 jedálenská stolička tmavosivá / čierna
106.00 €
Do obchodu
Dizajn jedálenskej stoličky K369 nezostane bez povšimnutia. Vyznačuje sa svojim pohodlím, praktickosťou a originálnym prevedením. Čalúnená je kvalitnou, na... Celý popis
Popis
Dizajn jedálenskej stoličky K369 nezostane bez povšimnutia. Vyznačuje sa svojim pohodlím, praktickosťou a originálnym prevedením. Čalúnená je kvalitnou, na dotyk príjemnou látkou v tmavosivom prevedení. Nohy stoličky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Ešte zaujímavejšou ju robí…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.117 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K369 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |