HALMAR K366 jedálenské kreslo tmavosivá / čierna
102.00 €
Do obchodu
Dokonalosť a elegancia jedálenského kresla K366 nezostane bez povšimnutia. Jej dokonalý dizajn sa skvele hodí do moderne zariadenej kuchyne alebo jedálne.... Celý popis
Popis
Dokonalosť a elegancia jedálenského kresla K366 nezostane bez povšimnutia. Jej dokonalý dizajn sa skvele hodí do moderne zariadenej kuchyne alebo jedálne. Táto trendová stolička ponúka pohodlné posedenie a jedinečný štýl. Jej sedacia časť je čalúnená krásnou, zamatovou látkou v tmavosivom prevedení…
Parametre
| VÝŠKA | 92 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.9 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.1 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.13 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K366 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |