HALMAR K365 jedálenská stolička sivá / čierna
90.00 €
Do obchodu
Dávku elegancie a štýlu vnesie do Vašej domácnosti jedálenská stolička K365. Bude nie len praktickým prvkom, ale aj šperkom kuchyne či jedálne. Jej dokonalý... Celý popis
Popis
Dávku elegancie a štýlu vnesie do Vašej domácnosti jedálenská stolička K365. Bude nie len praktickým prvkom, ale aj šperkom kuchyne či jedálne. Jej dokonalý dizajn je postavený na krásne tvarovanom, pohodlnom sedadle a prešívanej opierke chrbta, ktoré sú potiahnuté kvalitnou látkou, v sivom…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.111 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K365 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |