HALMAR K360 jedálenská stolička béžová / čierna
86.00 €
Do obchodu
Vzdušná, pohodlná a moderná, taká je jedálenská stolička K360. Vyzdvihnite potenciál Vašej jedálne či kuchyne s touto jedinečnou kráskou. Je odetá do... Celý popis
Popis
Vzdušná, pohodlná a moderná, taká je jedálenská stolička K360. Vyzdvihnite potenciál Vašej jedálne či kuchyne s touto jedinečnou kráskou. Je odetá do príjemnej béžovej látky s ozdobným prešívaním. Stabilita stoličky je zabezpečená štyrmi úzkymi nožičkami, vyrobenými z ocele s práškovým nástrekom…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.079 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.3 kg |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.1 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K360 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |