HALMAR K348 jedálenská stolička sivá / chróm
78.00 €
Do obchodu
Jedinečnú jedálenskú stoličku K348 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia stoličky je z chrómovanej ocele a sedadlo je... Celý popis
Popis
Jedinečnú jedálenskú stoličku K348 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia stoličky je z chrómovanej ocele a sedadlo je čalúnené nadčasovou sivou látkou. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x59x99 cm. Výška sedenia je 46 cm. Zmodernizujte svoj domov a vychutnávajte…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.053 m3 |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K348 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |