HALMAR K344 jedálenská stolička sivá / prírodná
92.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K344 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná konštrukcia je vyrobená z lakovanej ocele. Stolička je čalúnená nadčasovou... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K344 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná konštrukcia je vyrobená z lakovanej ocele. Stolička je čalúnená nadčasovou sivou látkou. Netradičný a originálny vzhľad stoličky jej zaručuje úspech a dodáva miestnosti ten správny šmrnc. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.122 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 53 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.6 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K344 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / oceľ |