HALMAR K338 jedálenská stolička hnedá / čierna
125.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička K338 môže zveľadiť a oživiť aj Váš domov. Oblečená je v hnedej ekokoži a svojím nezvyčajným dizajnom priťahuje pozornosť každého,... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička K338 môže zveľadiť a oživiť aj Váš domov. Oblečená je v hnedej ekokoži a svojím nezvyčajným dizajnom priťahuje pozornosť každého, kto ju zbadá. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 46x61x98 cm. Výška sedenia je 49 cm. Podľahnite štýlu tejto krásky a tešte sa zo svojho moderného…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.9 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.105 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K338 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |