HALMAR K335 jedálenské kreslo prírodná / čierna
114.00 €
Do obchodu
Poseďte si na stoličke K335 a vychutnávajte si chvíle oddychu a pohody s najbližšími pri dobrom jedle. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 61x63x90 cm, výška sedu je... Celý popis
Popis
Poseďte si na stoličke K335 a vychutnávajte si chvíle oddychu a pohody s najbližšími pri dobrom jedle. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 61x63x90 cm, výška sedu je 45 cm. Sedaciu časť tvorí prírodný ratan, pričom stojí na zaujímavej čiernej konštrukcii z práškovanej ocele. Nechajte sa očariť jej…
Parametre
| VÝŠKA | 90 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 61 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 63 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.265 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K335 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 41 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodný ratan / práškovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | prírodný ratan / práškovaná oceľ |