HALMAR K334 jedálenská stolička sivá / čierna
69.00 €
Do obchodu
Skvostná jedálenská stolička K334 si Vás získa komfortom, ktorý ponúka i svojím jedinečným vzhľadom. Stojí na nohách z kvalitnej čiernej práškovanej ocele.... Celý popis
Popis
Skvostná jedálenská stolička K334 si Vás získa komfortom, ktorý ponúka i svojím jedinečným vzhľadom. Stojí na nohách z kvalitnej čiernej práškovanej ocele. Stoličku čalúni moderná sivá látka s unikátnym dekoratívnym prešitím, vďaka čomu pôsobí stolička elegantne a dôstojne. Rozmery stoličky sú …
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.039 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.35 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K334 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |