HALMAR K316 jedálenská stolička sivá / dub medový
57.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K316 hravo zapasuje aj do Vašej domácnosti. Kovová konštrukcia je vyrobená z lakovanej ocele v dekore dub medový. Stolička je čalúnená... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K316 hravo zapasuje aj do Vašej domácnosti. Kovová konštrukcia je vyrobená z lakovanej ocele v dekore dub medový. Stolička je čalúnená sivou látkou, ktorá je dekoratívne prešitá a gombíky jej pridávajú ten správny šmrnc. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x56x87 cm. Výška sedenia je…
Parametre
| HĹBKA | 56 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 87 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.25 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.05 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K316 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / dub medový |
| MATERIÁL | látka / oceľ |