HALMAR K314 jedálenská stolička granátová / čierna
58.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku K314 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z čiernej lakovanej ocele a sedadlo je... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku K314 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z čiernej lakovanej ocele a sedadlo je čalúnené šarmantnou granátovou látkou. Ak Vám nevyhovuje farba, stolička je na výber aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| ŠÍRKA | 52 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.095 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K314 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |