HALMAR K309 jedálenská stolička tmavosivá / chróm
44.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku K309 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z chrómovanej ocele a sedadlo je čalúnené... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku K309 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z chrómovanej ocele a sedadlo je čalúnené tmavosivou látkou. Ak vám nevyhovuje farba, stolička je na výber aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x57x97 cm. Výška…
Parametre
| HĹBKA | 57 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.046 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.875 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K309 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |