HALMAR K305 jedálenské kreslo granátová / čierna
90.00 €
Do obchodu
Dizajnové jedálenské kreslo K305 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná kovová konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele čiernej farby. Sedadlo je... Celý popis
Popis
Dizajnové jedálenské kreslo K305 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná kovová konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele čiernej farby. Sedadlo je čalúnené šarmantnou granátovou látkou s dekoratívnym prešitím. Netradičný vzhľad kresla oživí priestor Vašej jedálne alebo kuchyne a dodá mu…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.113 m3 |
| HĹBKA | 57 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K305 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |