HALMAR K303 jedálenská stolička béžová
78.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K303 je čalúnená látkou béžovej farby, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva.... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K303 je čalúnená látkou béžovej farby, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva. Mäkká podložka zaručuje pohodlné sedenie. Jedálenskú stoličku K303 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.875 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 54 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.059 m3 |
| VÝŠKA | 83 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K303 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |