HALMAR K290 jedálenská stolička sivá
122.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička K290 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z práškovanej ocele a sedadlo je čalúnené sivou ekokožou. Materiál... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička K290 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z práškovanej ocele a sedadlo je čalúnené sivou ekokožou. Materiál ekokoža vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči oderu. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x55x96 cm. Výška sedenia je 45 cm. Nosnosť…
Parametre
| HĹBKA | 55 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.75 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.123 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K290 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |