HALMAR K287 jedálenská stolička béžová
109.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K287 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z ocele a sedadlo je čalúnené béžovou... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K287 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z ocele a sedadlo je čalúnené béžovou ekokožou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v inom farebnom vyhotovení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 58x61x85 cm. Výška sedenia je 50 cm…
Parametre
| ŠÍRKA | 58 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.123 m3 |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K287 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | ekokoža / oceľ |