HALMAR K285 jedálenská stolička svetlosivá
82.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku K285 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z ocele a sedadlo je čalúnené... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku K285 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z ocele a sedadlo je čalúnené svetlosivou látkou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x56x91 cm. Výška sedenia…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.069 m3 |
| HĹBKA | 49 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K285 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka / oceľ |