HALMAR K283 jedálenská stolička béžová
111.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku K283 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva a sedadlo je čalúnené... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku K283 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva a sedadlo je čalúnené béžovou látkou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 56x56x80 cm. Výška sedenia je 48…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.35 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.088 m3 |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K283 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 41 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |