HALMAR K282 jedálenská stolička sivá
81.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K282 je zhotovená v kombinácii masívnych drevených nôh a čalúneného sedáku s opierkou. Stolička je čalúnená sivou látkou, pričom... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K282 je zhotovená v kombinácii masívnych drevených nôh a čalúneného sedáku s opierkou. Stolička je čalúnená sivou látkou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Čalúnenie je ozdobené štýlovým prešívaním, ktoré jej dodáva moderný vzhľad. Jedálenská…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.073 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K282 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |