HALMAR K281 jedálenská stolička biela
57.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K281 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Sedadlo je čalúnené ekokožou v neutrálnom bielom prevedení. Nohy sú vyrobené z... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K281 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Sedadlo je čalúnené ekokožou v neutrálnom bielom prevedení. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva a spevnené kovovými časťami. Pohodlná sedacia časť zaisťuje maximálny komfort pri stolovaní. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.086 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 74 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.1 kg |
| HĹBKA | 51 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K281 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 37 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ekokoža / masívne drevo |