HALMAR K280 jedálenská stolička hnedá
81.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K280 je čalúnená hnedou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Konštrukcia je zhotovená z práškovanej ocele vo farbe čierna. Jedálenská... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K280 je čalúnená hnedou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Konštrukcia je zhotovená z práškovanej ocele vo farbe čierna. Jedálenská stolička sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x60x91 cm. Výška sedu je 49 cm a hĺbka sedu je 39 cm. Nosnosť…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.375 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.106 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K280 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |