HALMAR K279 jedálenská stolička sivá
84.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K279 je čalúnená sivou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Konštrukcia je zhotovená z práškovanej ocele vo farbe čierna. Jedálenská... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K279 je čalúnená sivou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Konštrukcia je zhotovená z práškovanej ocele vo farbe čierna. Jedálenská stolička sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 54x56x85 cm. Výška sedu je 47 cm a hĺbka sedu je 43 cm. Nosnosť…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.11 m3 |
| HĹBKA | 43 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K279 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 41 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |