HALMAR K273 jedálenská stolička tmavosivá
92.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K273 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva. Sedák a operadlo sú čalúnené poťahovou... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K273 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva. Sedák a operadlo sú čalúnené poťahovou látkou tmavosivej farby. Pohodlná sedacia časť zaisťuje maximálny komfort pri stolovaní. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 45x60x95 cm. Výška sedu je…
Parametre
| VÝŠKA | 95 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.075 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.75 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K273 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |