HALMAR K265 jedálenská stolička hnedá / dub zlatý
119.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K265 vás dostane svojim štýlovým vyhotovením. Sedadlo je vyrobené z laminátovej preglejky vo farebnom prevedení dub zlatý. Pre... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K265 vás dostane svojim štýlovým vyhotovením. Sedadlo je vyrobené z laminátovej preglejky vo farebnom prevedení dub zlatý. Pre pohodlnejšie sedenie je potiahnuté ekokožou, ktorá disponuje ľahkou údržbou a odolnosťou proti oderu. Tvarované operadlo vyniká štýlový prešívaním.…
Parametre
| HĹBKA | 58 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.325 kg |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.09 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 94 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K265 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / dub zlatý |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | preglejovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / laminovaná preglejka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH PREGLEJOVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná preglejka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tvarované operadlo |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / dub zlatý |
| MATERIÁL | ekokoža / laminovaná preglejka / práškovaná oceľ |