HALMAR K250 jedálenská stolička biela / chróm
88.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K250 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá biela ekokoža, ktorá vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K250 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá biela ekokoža, ktorá vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči oderu. Kovová podnožka je vyrobená z chrómovanej ocele. Výhodou stoličky je praktická rúčka pre ľahšiu manipuláciu. Rozmery stoličky sú …
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.06 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.925 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K250 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |