HALMAR K247 jedálenská stolička biela / dub medový
92.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K247 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z ocele vo farebnom prevedení dub medový. Sedák a opierka... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K247 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z ocele vo farebnom prevedení dub medový. Sedák a opierka sú čalúnené ekokožou v neutrálnom bielom prevedení. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v inom farebnom vyhotovení. Stoličku odporúčame…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.121 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.55 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K247 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub medový |
| MATERIÁL | ekokoža / oceľ |