HALMAR K245 jedálenská stolička biela / priehľadná
81.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K245 je vyrobená z polypropylénu a polykarbonátu v priehľadnom prevedení. Sedák je potiahnutý ekokožou v neutrálnej bielej... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K245 je vyrobená z polypropylénu a polykarbonátu v priehľadnom prevedení. Sedák je potiahnutý ekokožou v neutrálnej bielej farbe. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x44x83 cm. Výška sedenia je 50 cm a hĺbka…
Parametre
| ŠÍRKA | 48 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.15 kg |
| VÝŠKA | 83 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.078 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K245 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / priehľadná |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | polypropylén / polykarbonát / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / priehľadná |
| MATERIÁL | polypropylén / polykarbonát / ekokoža |