HALMAR K237 jedálenská stolička hnedá
125.00 €
Do obchodu
Elegantná jedálenská stolička K237 je čalúnená hnedou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej... Celý popis
Popis
Elegantná jedálenská stolička K237 je čalúnená hnedou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele vo farbe čierna. Jedálenskú stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Odporúčame ju kombinovať…
Parametre
| ŠÍRKA | 49 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.141 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
| HĹBKA | 62 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K237 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 49 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |