HALMAR K231 jedálenská stolička biela / chróm
64.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K231 je čalúnená bielou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Kovová konštrukcia je vyrobená z chrómovanej... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K231 je čalúnená bielou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Kovová konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Jedálenskú stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x62x106 cm. Výška…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.65 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.075 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 62 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K231 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |