HALMAR K214 jedálenská stolička krémová / dub medový
100.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K214 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z ocele vo farbe dub medový. Sedák a operadlo sú... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K214 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z ocele vo farbe dub medový. Sedák a operadlo sú čalúnené krémovou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Stoličku…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.2 kg |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.104 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 53 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K214 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krémová / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | krémová / dub medový |
| MATERIÁL | ekokoža / oceľ |