HALMAR K211 jedálenská stolička béžová / chróm
74.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K211 je čalúnená béžovou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Pre... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K211 je čalúnená béžovou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Pre ľahšiu manipuláciu je operadlo vybavené praktickou rúčkou. Jedálenskú stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.058 m3 |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.275 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K211 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |