HALMAR K201 jedálenská stolička biela / buk
46.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K201 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva a plastový sedák je zhotovený z polypropylénu.... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K201 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva a plastový sedák je zhotovený z polypropylénu. Pre pohodlnejšie sedenie je vybavený mäkkou podložkou, ktorá je čalúnená ekokožou. Stolička sa dodáva v neutrálnom bielom prevedení, pričom…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.037 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.7 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K201 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / masívne bukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |