HALMAR K194 jedálenská stolička čierna / biely lesk
147.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K194 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá ekokoža čiernej farby, ktorá sa jednoducho kombinuje s... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K194 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá ekokoža čiernej farby, ktorá sa jednoducho kombinuje s ostatným nábytkom. Vysoké operadlo je vyrobené z lakovanej preglejky v neutrálnom bielom prevedení s leskom. Kovová podnožka je vyrobená…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11.45 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.111 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K194 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 130 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biely lesk |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / lakovaná preglejka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biely lesk |
| MATERIÁL | ekokoža / lakovaná preglejka / chrómovaná oceľ |