HALMAR K188 jedálenská stolička biela
129.00 €
Do obchodu
Dizajnová jedálenská stolička K188 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá ekokoža bielej farby, pričom na výber je aj v inom... Celý popis
Popis
Dizajnová jedálenská stolička K188 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Na čalúnenie bola použitá ekokoža bielej farby, pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Kovová podnožka je vyrobená z chrómovanej ocele. Materiál ekokoža vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči oderu. Výhodou…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.099 m3 |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 63 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K188 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |