HALMAR K186 jedálenská stolička čierna / biela
84.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K186 je čalúnená ekokožou vo farebnom prevedení čierna / biela, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K186 je čalúnená ekokožou vo farebnom prevedení čierna / biela, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Jedálenskú stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.088 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.625 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K186 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biela |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |