HALMAR K155 jedálenská stolička biela
57.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K155 je vyrobená z ohýbanej preglejky v neutrálnom bielom prevedení. Kovové nohy sú vyrobené z chrómovanej ocele. Stoličku je vhodné... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K155 je vyrobená z ohýbanej preglejky v neutrálnom bielom prevedení. Kovové nohy sú vyrobené z chrómovanej ocele. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Farebný tón sa jednoducho skombinuje s ostatným nábytkom. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.5 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 85 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.037 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K155 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | preglejovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ohýbaná preglejka / chrómovaná oceľ |
| DRUH PREGLEJOVANÉHO MATERIÁLU | ohýbaná preglejka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | ohýbaná preglejka / chrómovaná oceľ |