HALMAR K132 jedálenská stolička biela / čierna
87.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K132 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Jej vysoké celočalúnené operadlo zaisťuje maximálny komfort pri... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K132 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Jej vysoké celočalúnené operadlo zaisťuje maximálny komfort pri stolovaní. Na čalúnenie bola použitá ekokoža vo farebnom prevedení biela / čierna. Konštrukcia vyrobená z chrómovanej ocele pôsobí luxusne, a to…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.089 m3 |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K132 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |