HALMAR K104 jedálenská stolička čierna / biely lesk
95.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K104 je čalúnená čiernou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K104 je čalúnená čiernou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a sedák z lakovanej preglejky vo farebnom prevedení biely lesk. Jedálenskú stoličku K104 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo…
Parametre
| VÝŠKA | 99 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.093 m3 |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.025 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K104 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / biely lesk |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / lakovaná preglejka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / biely lesk |
| MATERIÁL | ekokoža / lakovaná preglejka / chrómovaná oceľ |