HALMAR Hubert 2 jedálenská stolička tmavý orech / béžová
53.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička HUBERT 2 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení tmavý orech. Sedák a operadlo sú čalúnené béžovou poťahovou látkou.... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička HUBERT 2 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení tmavý orech. Sedák a operadlo sú čalúnené béžovou poťahovou látkou. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej jedálne alebo kuchyne. Ak…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.156 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hubert 2 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | tmavý orech / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavý orech / béžová |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |