HALMAR H-97 barová stolička prírodná / čierna
82.00 €
Do obchodu
Pohodlná, pevná a neuveriteľne štýlová barová stolička H-97 sa skvele hodí do moderného aj klasického interiéru. Konštrukcia stoličky je vyrobená z pevnej,... Celý popis
Popis
Pohodlná, pevná a neuveriteľne štýlová barová stolička H-97 sa skvele hodí do moderného aj klasického interiéru. Konštrukcia stoličky je vyrobená z pevnej, odolnej práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Sedadlo a operadlo sú vyrobené z umelého ratanu v krásnom prevedení prírodná. Celkové rozmery…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.081 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 113 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-97 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 77 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | umelý ratan / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / čierna |
| MATERIÁL | umelý ratan / práškovaná oceľ |