HALMAR H-96 barová stolička granátová / čierna
78.00 €
Do obchodu
Na vlne modernosti a štýlu prichádza barová stolička H-96. Mäkké pohodlné sedadlo je čalúnené príjemnou látkou v granátovom prevedení. Komfort a pohodlie... Celý popis
Popis
Na vlne modernosti a štýlu prichádza barová stolička H-96. Mäkké pohodlné sedadlo je čalúnené príjemnou látkou v granátovom prevedení. Komfort a pohodlie zvýši pohodlné operadlo a praktická opierka na nohy. Materiál použitý na výrobu jej vysokých štíhlych nožičiek je práškovo maľovaná oceľ čiernej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 89 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.076 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 49 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-96 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 65 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |