HALMAR H-95 barová stolička čierna
76.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-95 v čiernej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej jednoduchý dizajn a tmavá farba sa hodí do rôznych štýlov... Celý popis
Popis
Barová stolička H-95 v čiernej farbe je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej jednoduchý dizajn a tmavá farba sa hodí do rôznych štýlov zariadenia, od minimalistických po luxusné. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a práškovanej ocele, čo zaručuje jej dlhú životnosť…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA 2 | 106 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0609 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-95 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 106 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 84 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 84 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |